Kanał Rss
Content
Ferie na Śląskim!
24 stycznia 2018

Plakat Ferie na Śląskim 2018Stadion Śląski po raz kolejny zaprasza do aktywnego spędzania ferii. Futsal, zumba, krav maga, kickboxing, lacrosse, crossminton czy speed-ball to część zajęć, z których uczniowie będą mogli skorzystać na obiektach stadionu bezpłatnie podczas trwania zimowej przerwy.

Zajęcia rozpoczną się 29 stycznia i potrwają do 9 lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00. Akcja „Ferie na Śląskim” skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 16 lat. Udział jest bezpłatny, a celem organizowanego po raz kolejny projektu jest zachęcenie uczniów do korzystania w czasie wolnym z różnych form aktywności.
Na uczestników czekają rozmaite zajęcia sportowo-rekreacyjne. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami, gier i zabaw dla najmłodszych oraz zajęć plastycznych. Będzie również możliwość zwiedzania stadionu, podczas którego uczniowie zobaczą m.in. arenę główną, szatnie reprezentacyjne czy posterunek policji.

Organizatorem akcji jest spółka Stadion Śląski. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Grupy zorganizowane powinny wcześniej zgłaszać się na adres rezerwacje@stadionslaski.pl.

Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: