Kanał Rss
Content
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych na Śląskim
1 grudnia 2017

Międzynarodowy Dzień Osób NiepełnosprawnychUczniowie z niepełnosprawnościami wezmą udział w integracyjnych zajęciach, które odbędą się w najbliższy poniedziałek na Stadionie Śląskim w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

INFORMACJA PRASOWA, 1.12.2017 r.

W zajęciach uczestniczyć będą uczniowie Warsztatowej Terapii Zajęciowej Województwa Śląskiego. Wydarzenie ma charakter przedświątecznego spotkania, podczas którego młodzież tworzyć będzie rozmaite mikołajkowe i bożonarodzeniowe dekoracje oraz zdobić pierniki. Ideą spotkania jest przede wszystkim integracja i dobra zabawa w świątecznym klimacie. Na pamiątkę uczestnicy stworzą również wspólną, mikołajkową czapkę.
Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia br. w sali sportowej Stadionu Śląskiego. Zajęcia potrwają od godz. 9.00 do 13.00. Wjazd bramą nr 8.
Organizatorem spotkania jest Stadion Śląski. Partnerami projektu są Szkoła Podstawowa Specjalna nr 60 z Katowic im. Marii Grzegorzewskiej, Regionalny Oddział Olimpiad Specjalnych Polska – Śląskie i Ośrodek dla Niepełnosprawnych Najświętsze Serce Jezusa z Rudy Śląskiej.
Przypominamy również, że w przyszłym roku (10-12 czerwca) na Stadionie Śląskim odbędą się Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Katowice-Chorzów-Mikołów 2018. Na naszych obiektach uczestnicy zmierzą się w sześciu dyscyplinach: piłka nożna, lekka atletyka, kolarstwo, tenis ziemny, trójbój oraz bocce.

Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: