Kanał Rss
Content
Szczęście zamknięte w lampionie  
15 kwietnia 2019

DSC05623Wywiad z twórczynią kreatywnych prezentów – Eweliną Resiak.

Redakcja: Czym jest „Fabryka Nastroju”?

Ewelina Resiak: To miejsce, w którym tworzę i odrywam się od codzienności. To praca, którą kocham.

Skąd wziął się pomysł na taki biznes?

Początki były bardzo proste. Praca dorywcza w domu. Wykonywałam na zamówienie choinki i inne rzeczy dekoracyjne, początkowo dla znajomych. Do założenia konta na FB namówiła mnie siostra i od tego się wszystko zaczęło. Ponieważ zamówień było coraz więcej a konto zdobywało coraz większą popularność otworzyłam firmę, wynajęłam mały lokal od spółdzielni mieszkaniowej. Tworzę zdobywam coraz więcej doświadczenia.

W czym się specjalizuje?

Fabryka Nastroju specjalizuje się w tworzeniu spersonalizowanych gadżetów i pamiątek dla dzieci głównie metryczki urodzenia, pamiątki komunijne, pamiątki na chrzest, roczek. Wykonuje także lampiony miniaturowym wnętrzem, ozdoby świąteczne.

 

Jak długo już działa na rynku?

Fabryka Nastroju działa na rynku od 2017 roku.

Skąd czerpie Panie inspiracje?

Najważniejsza jest wyobraźnia i pomysł. Wnętrza do latarenek wykonuję na podstawie nadesłanych zdjęć przez klienta(jeżeli oczywiście to ma być odwzorowanie danego wnętrza)lub według własnego pomysłu. Miniatury w lampionach to skala 1:12 czasami mniejsze. Lampion ma podstawę 15×15 wysoki 29 cm. Wnętrze lampionu to taki ” mały świat’,’ który jest odwzorowaniem rzeczywistości.

Na jakie okazje przygotowywane są lampiony?

Lampion można wykonać na każdą okazję(rocznica ślubu, urodziny, podziękowanie dla nauczyciela itd.).To bardzo osobisty i indywidualny prezent. Każdy z nich jest wyjątkowy niepowtarzalny. Na powierzchni 15×15 cm można zrobić naprawdę wiele.

Jakich używa się materiałów do tworzenia?

Zakres wykorzystywanych materiałów jest naprawdę ogromny. Tektura drewno farby akrylowe tworzywa sztuczne skóry. Wszystko trzeba starannie przygotować i przymocować na stałe do lampionu. Każdy lampion posiada lampkę ledową na baterie.

Dla kogo są przeznaczone?

Lampiony trafiają do rożnych odbiorców. Często są to klienci którzy szukają czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego. Najważniejsze to kochać to co się robi wtedy praca jest przyjemnością. Daje dużo satysfakcji. Najważniejszą zapłatą jest jednak zadowolenie i uśmiech klienta. To naprawdę dla mnie wielki sukces.

 Jak najlepiej się kontaktować w sprawie zamówienia?

W sprawię zamówienia najlepiej kontaktować się przez FBhttps://www.facebook.com/fabrykanastrojueR/

Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: