Kanał Rss
Content
Wywiad z Kingą Kuśką-Drążkiewicz z gabinetu SuperSlim
31 stycznia 2019

5Redakcja: Czym zajmuje się gabinet SuperSlim?

Kinga Kuśka-Drążkiewicz: Poradnia dietetyczna Superslim zajmuje się głównie redukcją masy ciała, dietami na przyrost wagi i leczeniem żywieniowym chorób dietozależnych.

R: Jaką pomoc oferuje Pani w swojej przychodni?

KKD: Nasza poradnia poza tym, że pomaga pacjentom zgubić zbędne kilogramy, zajmuje się również leczeniem żywieniowym chorób dieto-zależnych. Mamy 4 dietetyków klinicznych, którzy posiadają duży zasób wiedzy, nie tylko z żywienia, ale także z zakresu chorób dietozależnych. Nasi dietetycy zawsze przeliczają indywidualnie diety pod życzenia i jednostki chorobowe danego pacjenta. Poradnia dietetyczna w ramach wizyty wykonuje medyczną analizę składu ciała oraz w ramach profilaktyki podstawowe badania z krwi włośniczkowej, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, które są wliczone w cenę wizyty.

R: Jacy pacjenci najczęściej przychodzą do gabinetu?

KKD: Największą grupę pacjentów stanowią osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy. Z usług naszej poradni korzystają zarówno dzieci jak i osoby pełnoletnie. Znaczną część pacjentów stanowią również sportowcy, osoby z poważnymi chorobami dietozależnymi, pacjenci z ostrym lub przewlekłym zapaleniem trzustki, cukrzycą typu 1 i 2, insulinoopornością, Hashimoto, alergiami pokarmowymi etc.

R: Czy udaje się im pomóc?

KKD: Pacjenci, którzy zgłaszają się do nas pragną osiągnąć zamierzony cel i mają dużą motywację. Większości z nich udaje się ten cel osiągnąć. Nasza  poradnia funkcjonuje od 6 lat, i od tego czasu udało nam się pomóc już tysiącom osób.

R: Z jakich sprzętów korzystacie?

KKD: Poradnia dietetyczna SuperSlim pracuje na najnowocześniejszych analizatorach medycznych firmy Jawon Medical, które pozwalają na uzyskanie wyników badania o bardzo wysokiej dokładności. Ze względu na wykorzystanie 5 parametrów pomiarowych badanie Metodą Bioimpedancji Elektrycznej (BIA) Tetra Pola daje możliwość uzyskania dokładnych danych również dla osób starszych, dzieci, sportowców, osób bardzo szczupłych lub bardzo otyłych. 

R: Co jest priorytetem dla SuperSlim Kinga Kuśka-Drążkiewicz?

KKD: Naszym priorytetem jest przed wszystkim pomoc pacjentom w osiągnięciu zamierzonych celów, ich zadowolenie, poprawa stanu zdrowia i osiągniecie wymarzonej sylwetki.  Nie zajmujemy się sprzedażą, ani nie zalecamy naszym pacjentom zbędnych suplementów diety. Uważamy, że jest to naciąganie ich na zbędne koszty. Promujemy bowiem zdrowy tryb życia i w pełni zbilansowaną dietę bogatą we wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Nic nie daje takiej satysfakcji jak uśmiech 7 latka stającego na wagę, który zgubił zbędne kilogramy czy podziękowanie pacjenta, który wyleczył zapalenie trzustki i może normalnie żyć i funkcjonować.